Термосумка Thermos Double Cooler, 15 л
Бренд: Thermos® (США)
Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Клапан швидкого доступу: є
Колір: синій
Об'єм: 15 л
Розмір: 39*21*22 см
Матеріал: нейлон
Упаковка: п/е пакет
Тканина міцна і легко чиститься
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Розміри | |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 21 см |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | є |
| Наявність клапана для швидкого доступу | є |
| Термоізоляційний шар | PEVA |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 197 ₴

