Термосумка Thermos Cool Zone, 14 л
Бренд: Thermos® (США)
Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
Колір: блакитний, синій
Об'єм: 14 л
Розмір: 28*17*25 см
Система ізоляції: IsoTec
Матеріал: 70 D нейлон
Упаковка: п/е пакет
Матеріал зовнішнього шару міцний, водонепроникний. Герметична підкладка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 14 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Система ізоляції | IsoTec В |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴


