Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Гарантійний термін: 3 міс.
- Тип: парасолька
- Колір: бежевий
- Форма: шестикутна
- Похилий механізм: є
- Вітровий клапан: є
- Матеріал спиць: метал
- Матеріал парасольки: поліестер 180G PE
- Стійка парасольки: метал
- Діаметр стійки: 34/36 мм
- Розмір парасольки: 2.7 м
- Висота: 2.5 м
- Розмір в чохлі: 153*12*12 см
- Кількість спиць: 6 шт.
- Вага: 4,5 кг
- Упаковка: тканинний чохол
- Підставка під парасольку не входить у комплект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип парасольки за призначенням | пляжний, для літніх майданчиків, садовий |
| Форма купола | круглий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Тип стійки парасольки | центральна |
| Механізм розкриття купола | ручний |
| Кількість спиць куполу | 6 шт. |
| Кількість куполів в конструкції | 1 шт. |
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка парасольки | метал |
| Спиці | метал |
| Габаритні розміри парасольки | |
| Діаметр купола парасольки | 2.7 м |
| Висота парасольки в розкладеному вигляді | 2.5 м |
| Висота парасольки в складеному вигляді | 1.53 м |
| Діаметр стійки парасольки | 36 мм |
| Вага парасольки | 4.5 кг |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Регулювання парасольки | |
| Висота парасольки | Так |
| Кут нахилу купола парасольки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Садові парасольки, пляжні |
| Кількість спиць | 6 шт. |
| Діаметр стійки | верхня частина 36 мм|нижня частина 34 мм |
| Матеріал парасольки | Поліестер |
| Особливості парасольки | розбірна конструкція, висока стійкість до вітру, наявність чохла, похилий механізм |
| Способи установки парасольки | в м'який грунт, в пісок, у підставку(в комплект не входить) |
| Розмір в чохлі | 153*12*12 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴





