Характеристики:
- Бренд: Mica Decorations® (Нідерланди)
- Вага: 0,44 кг
- Колір: бузковий
- Матеріал: глина
Розміри горщика:
- Довжина: 22 см
- Ширина: 14 см
- Висота: 15 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | MICA Decorations |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 0.44 кг |
| Об`єм | 3.1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 3.1 л |
| Тип товару | Горщик |
| Переваги горщика | легко чистити, для вулиці і приміщень |
| Материап | Глина |
| Колір горщиків, кашпо | Бузковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴

