
Горщик для квітів Mica Decorations Elba 4,2 л бірюза
378 ₴
- В наявності
- Код: 8718861061444
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Mica Decorations® (Нідерланди);
- Матеріал: пластик;
- Колір: бірюза;
- Вага: 0,76 кг
Розміри горщика:
- Висота: 21 см
- Діаметр: 25 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | MICA Decorations |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 250 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 0.76 кг |
| Об`єм | 4.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 4.2 л |
| Тип товару | Горщик |
| Переваги горщика | Виготовлений з міцного пластику, легко чистити, для вулиці і приміщень |
| Материап | Пластик(поліпропілен) |
| Колір горщиків, кашпо | Бірюзовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴
