Термосумка Time Eco TE-320S, 20 л, зелена
Бренд: Time Eco® (Україна)
Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Колір: зелений
Об'єм: 20 л
Розмір: 33*24*27 см
Матеріал: поліестер
Термоізоляційний шар: PEVA
Упаковка: п/е пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Час збереження температури | 21 годин |
| Розміри | |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 24 см |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фільтр обсягу термосумки | 20-29 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885 ₴




