Характеристики:
- Бренд: Verdemax® (Італія)
- Довжина: 38 см
- Матеріал: сталь з кольоровим покриттям, ручка - пластик
- Ширина робочої поверхні культиватора: 8 см
- Металеві прути: 3 шт
- Вага, кг: 0,2
- Гарантійний термін: 6 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verdemax |
| Країна виробник | Італія |
| Тип інструменту | Культиватор ручний |
| Ширина обробки | 80 мм |
| Кількість зубців/зірочок в культиваторі | 3 |
| Довжина інструменту | 380 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Граблі, культивароры |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Матеріал культиватора | сталь з кольоровим покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴

