Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Тип: крісло
- Макс. навантаження (кг): 100
- Каркас: сталь
- Сидіння: ПВХ, поліестер
- Наповнювач з піноматеріалу: є
- Колір: синій
- Відділення для банки: є
- Чохол: є
- Розмір: 60*93*46/111 см
- Вага: 4 кг
- Діаметр перетину каркасу: 16 мм
- Дуже міцне і зручне крісло.
Якісний матеріал сидіння і надійна металева рама гарантують необхідну міцність виробу.
Спеціальне відділення для пляшки, банки або іншої ємності з напоєм. Дуже швидко складається/розкладається.
Для зручності транспортування і зберігання комплектується спеціальним чохлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Глибина стільця | 930 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1110 мм |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| Макс. навантаження | 100 кг. |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 16 |
| Наповнювач з піноматеріалу | є |
| Розміри сидіння (ширина*глибина) | 56*44 см |
| Розміри у складеному вигляді | 104*24*16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 469 ₴



