Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Застосування: універсальна
- Гарантійний термін: 30 днів
- Тип: об'ємна
- Матеріал: сталь хромована
- Ручка: дерев'яна
- Посилені прути: так
- Довжина з ручкою: 68 см
- Розміри решітки (Д х Ш х В): 35 х 30 см
- Довжина ручки: 34 см
- Вага: 0,85 кг.
- Паковання: картонний рукав і п/е плівка
Дерев'яна ручка зручна у використанні.
Конструкція решітки дає змогу готувати страви з м'яса, риби, овочів та ін. на твердому паливі (вуглі)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Хромована сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина робочої поверхні | 350 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Довжина ручки | 340 мм |
| Вага | 850 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Об'ємна |
| Гарантійний термін (міс.) | 1 |
| Довжина з ручкою (мм) | 680 |
| Посилені прути | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴


