Автохолодильник Ezetil E21 12V ESC, 20 л
Опис автохолодильника 20 л, Ezetil E21 12V ESC
Для того, щоб купити автохолодильник в Україні, необхідно оформити замовлення в нашому інтернеті-магазині на оптимальну модель. Зверніть увагу, що у нас представлені найбільш доступні умови для співпраці, серед яких прийнятна ціна автохолодильників. Дана модель портативного автомобільного холодильника пройшла тестування в лабораторіях компанії IPV, що гарантує тривалий термін експлуатації. Ezetil E21 12V ESC відповідає всім нормам і стандартам якості ЄС.
Характерні особливості моделі автохолодильника
Практичний і прийнятний об'єм 20 л, розрахований на трьох персон.
Пристрій працює в режимі охолодження.
Зверніть увагу, що функціонування здійснюється від бортової мережі, 12В.
У моделі є вбудований вентилятор, який відповідає за миттєве охолодження та підтримки низької температури.
Присутній інтелектуальна система охолодження, яка не вимагає від користувача додаткового обслуговування, при цьому забезпечує оптимальний режим роботи.
Кришка холодильника зробила так, що власник зможе без проблем відкривати агрегат однією рукою.
За рахунок наявності гумового ущільнювача, відсутня конденсат, в результаті чого, продукти завжди свіжі.
Вбудований в кришку, відсік для шнура живлення.
Камера оснащена фіксатором закритого типу, що знижує ризик випадання продуктів з холодильника.
При виробництві внутрішньої частини холодильника використовується високоякісний і екологічно безпечний пластик, завдяки чому, припустимо контакт з харчовими продуктами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Загальний об`єм | 20 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 20 град. |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 1.5 л |
| Колір корпусу | Сірий |
| Автономне збереження холоду | 6 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 г |
| Місткість | 1.5 л. пляшки 6 шт., 0.33 л. банки 30 шт. |
| Внутрішні розміри | 28,7*21,3*33 см |
| Дельта температури | -20 С |
| Напруга струму | 12V |
| Об'єм, л | до 20 л |
| Режим роботи | Охолодження |
| Сила струму | 4А |
| Тип автохолодильники | Термоелектричні |
| Тип автохолодильників | Термоелектричний |
| Тип товару | Автохолодильник |
| Упаковка | Картонна коробка |
| переваги автохолодильники | внутрішній вентилятор забезпечує швидкий і постійний ефект охолодження, ефективна система охолодження не вимагає обслуговування, гарантує оптимальний режим охолодження, спеціальне гумове ущільнення кришки покращує термоізоляційні властивості, Пінополіуретанова ізоляція зберігає продукти і напої холодними протягом довгого часу навіть при відключенні електроживлення, відсік для зберігання шнура живлення і штепсельної вилки вмонтований в кришку, процесор керує системою охолодження і регулює споживану потужність автоматично |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 795 ₴









