Стілець садовий пластиковий Keter Harmony armchair, сіро-коричневий Стілець Harmony Armchair - це елегантна і зручна модель, завдяки широкій спинці і зручним підлокітникам може служити в якості крісла.
Стілець характеризується стійкістю до пошкоджень і тривалого впливу вологи, УФ-променів і атмосферних опадів, простий у догляді.
Стильний стілець із пластику Harmony armchair можна компонувати з пластиковими столами виробництва групи компаній KETER, СURVER.
Стілець легко збирається, зручний у використанні, простий в очищенні.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Виготовлений з міцного пластику
- Фактурна панельна вставка, що імітує поверхню деревини
- Неметалева рама - не піддається гниттю і не іржавіє
- Не вимагає збірки
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену колір не вигорає і не тьмяніє
- Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт
Характеристики:
- Матеріал: пластик, поліпропілен;
- Колір: сірий; коричневий;
- Бренд: Keter® (Ізраїль);
- Розмір: 58*58*86 см
- Вага: 4,3 кг
- Макс. навантаження: 110 кг
- Варіація кольору: Біло-бежевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 580 мм |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Колір меблів | Сірий|Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 963 ₴



