Термосумка Thermos Cool Zone, 8 л
Матеріал зовнішнього шару міцний, водонепроникний. Герметична підкладка.
Об'єм: 8 л
Розмір: 24*17*17 см
Система ізоляції: IsoTec
Матеріал: 70 D нейлон
Упаковка: п/е пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Розміри | |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Система ізоляції | IsoTec В |
| Фільтр обсягу термосумки | 1-9 л. |
| Фільтр обсягу термосумок | 1-9 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 491 ₴


