Характеристики:
- Бренд: Snips (Італія)
- Призначення: зберігання продуктів
- Матеріал: харчовий пластик
- Колір: прозорий
- Розмір: 25,5*16,5*8 см
- Упаковка: п/е плівка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 2000 л |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 80 мм |
| Виробник | Snips |
| Країна виробник | Італія |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип контейнерів | Ємності для зберігання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴

