Бренд: Verdemax® (Італія)
Довжина: 32 см
Матеріал: сталь з кольоровим покриттям, ручка - пластик
Довжина сапи: 5 см
Металеві прути культиватора: 3 шт, довжина - 6 см
Вага, кг: 0,22
Гарантійний термін: 6 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verdemax |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина інструменту | 320 мм |
| Кількість зубців/зірочок в культиваторі | 3 |
| Тип інструменту | Культиватор ручний |
| Ширина обробки | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Довжина прутів культиватора | 6 см |
| Довжина сапи | 5 см |
| Матеріал культиватора | сталь з кольоровим покриттям |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Тип товару | Граблі, культивароры |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴

