Характеристики:
- Бренд: Verdemax® (Італія)
- Довжина: 34 см
- Матеріал: лезо - сталь з тефлоновим покриттям, ручки - метал з покриттям ПВХ
- Вага, кг: 0,46
- Тип упаковки: блістер
- Гарантійний термін: 6 місяців
- Три положення різання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Verdemax |
| Країна виробник | Італія |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 240 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 340 мм |
| Вага | 0.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Блістер |
| Тип товару | Ножиці |
| Переваги | 3 позиції нахилу різання |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Рукоятка | Виконана в ергономічному дизайні |
| Матеріал леза | Сталь з тефлоновим покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 948 ₴



