
Парасолька садова Time Eco TE-002 зелена
795 ₴
- В наявності
- Код: 4000810000548GREEN
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Гарантійний термін: 3 міс.
- Тип: парасолька
- Колір: темно-зелений
- Форма: кругла
- Похилий механізм: є
- Матеріал спиць: метал
- Матеріал парасольки: нейлон 170Т
- Стійка парасольки: метал
- Діаметр парасольки: 2 м
- Висота парасольки: 2,3 м
- Кількість спиць: 8 шт
- Діаметр стійки: 22/25 мм
- Вага: 1,3 кг
- Упаковка: чохол
- Розмір в чохлі: 112*18*20 см.
- З внутрішнього боку срібне напилення.
- Підставка під парасольку не входить у комплект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип парасольки за призначенням | пляжний, для літніх майданчиків, садовий |
| Форма купола | круглий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Тип стійки парасольки | центральна |
| Механізм розкриття купола | ручний |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Кількість куполів в конструкції | 1 шт. |
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка парасольки | метал |
| Спиці | метал |
| Габаритні розміри парасольки | |
| Діаметр купола парасольки | 2 м |
| Висота парасольки в розкладеному вигляді | 2.3 м |
| Висота парасольки в складеному вигляді | 1.2 м |
| Діаметр стійки парасольки | 22 мм |
| Вага парасольки | 1.3 кг |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Регулювання парасольки | |
| Кут нахилу купола парасольки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Садові парасольки, пляжні |
| Кількість спиць | 8 шт. |
| Діаметр стійки | нижня частина 22 мм|верхня частина 25 мм |
| Матеріал парасольки | Поліестер|нейлон |
| Особливості парасольки | розбірна конструкція, висока стійкість до вітру, наявність чохла, срібне напилення з внутрішньої сторони, похилий механізм |
| Способи установки парасольки | у підставку(в комплект не входить), в пісок, в м'який грунт |
| Розмір в чохлі | 112*18*20 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴








