Класична модель біотуалета зі стандартною висотою сидіння (41 см) та поліпшеним функціоналом. Ударостійкий пластик забезпечує надійність, довговічність і високу практичність біотуалета. Porta Potti 165 має місткий і об'ємний нижній бак, але це не впливає на легкість і компактність моделі.
Сучасні біотуалети — чудова знахідка, що допомагає позбутися тривалого й енерговитратного процесу самостійного зведення туалету, а також стане в пригоді там, де немає можливості провести каналізацію.
Створити комфортні умови в дорозі під час подорожі, під час відпочинку на природі, під час ведення ремонтних робіт на об'єкті або в процесі облаштування приватного будинку допоможе функціональний і практичний у застосуванні біотуалет високої якості Porta Potti 165.
Забезпечить зручність під час використання у спеціалізованих, дошкільних, освітніх та медичних установах. Біотуалет створить комфорт для літніх людей і осіб з інвалідністю.
Також буде корисним для облаштування тимчасової санітарної зони в екстрених ситуаціях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thetford |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Тип туалету | Хімічний (рідинний) |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Об'єм нижнього бака | 21 л |
| Система змиву | Ручна помпа |
| Колір | Білий |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 383 мм |
| Ширина | 414 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Висота сидіння | 410 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Бумагодержатель | Ні |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Серія | Porta Potti |
| Додатковий опис | • сучасний дизайн • поліпшена система ручки клапана • поліпшена ручка для перенесення резервуара для відходів • інтегрований пристрій проти розбризкування води під час змивання • зручний патрубок для зливання відходів • герметичність і гігієнічність, • вбудований замок кришки • кнопка скидання тиску • заслінка нижнього бака • поліпшений комфорт сидіння |
| Вага з упаковкою | 4,5 кг |
| Розмір (ДхШхВ) | 42,7х38,3х41,4 см |
| Тип системи змиву | ручна помпа сильфонного типу |
| Розмір паковання (ГхШхВ) | 43х39х42 см |
| Середня кількість змивань в 1 баку | 75 |
| Середня витрата води за 1 змивання | 100-300 мл |
| Паперовувач | Ні |
- Ціна: 4 860 ₴







