Характеристики:
- Бренд: Prosperplast (Польща)
- Тип: пластикові
- Колір: червоний
- Матеріал: корпус — пластик і металеві полози
- Розміри (ДхШхВ): 109х40х31 см
- Вага: 3 кг
- Гарантія: 3 місяці
- Розміри паковання (ДхШхВ): 110х40х31 см
- Паковання: п/е пакет
Санки пластикові Tatra — це чудовий вибір для зимових катань. Санки виготовлені з міцного пластику, який витримує чимале зниження температури.
Добре ковзають, легкі. За допомогою мотузки з ручкою дуже зручно пересувати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 31 см |
| Маса | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Макс. навантаження | 80 кг. |
| Гарантія міс. | 3 |
| Матеріал санок | Пластикові |
| Розміри упаковки (ДхШхВ) | 110х40х31 см |
| Тип санок | Санки |
| Оснащення | Спинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴



