
Зимові санки Zigi-Zet Stering червоні
3 100 ₴
- В наявності
- Код: 5905197064017
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Prosperplast (Польща)
- Тип: санки з кермом
- Колір: червоний
- Матеріал: корпус — пластик і металеві полози
- Розміри (ДхШхВ): 91,3х44,9х36,2 см
- Вага: 3,2 кг
- Гарантія: 3 місяці
- Розміри паковання (ДхШхВ): 91,5х45х36,5 см
- Паковання: п/е пакет
Санки Prosperplast Zigi Zet Stering зовні дуже схожі на перегоновий автомобіль.
Щоб надати їм реалістичного вигляду, попереду закріплене кермо.
Виготовлені з міцного, морозостійкого пластику. Полози сталеві для кращого ковзання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 91.3 см |
| Ширина | 44.9 см |
| Висота | 36.2 см |
| Маса | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Макс. навантаження | 80 кг. |
| Гарантія міс. | 3 |
| Матеріал санок | Пластикові |
| Розміри упаковки (ДхШхВ) | 91,5х45х36,5 см |
| Тип санок | Санки |
| Оснащення | Кермо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴

