
Технічні характеристики товару "Каркасний басейн 56466, 549 х 274 х 122 см (5 678 л/год (пісочний), дозатор, сходи, тент)"
Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробника: Китай
- Тип: збірний, каркасний басейн
- Форма: прямокутна
- Серія: Steel Power™ Rectangular
- Серія басейнів: Power Steel Rectangular
Технічні дані:
- Розмір басейну: 549 х 274 х 122 см
- Час монтажу: 60-90 хвилин (2-3 людини)
- Довжина: 549 см
- Ширина: 274 см
- Висота: 122 см
- Фактичний розмір: 609 х 334 см: стійки +30 см з кожної сторони
- Фактична довжина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 609 см
- Фактична ширина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 334 см
- Фактична висота: Глибина на 8 см нижче - 114 см: захист від переповнення
- Місткість води, обсяг 90%: 14 812 л
- Об'єм: 14 812 л
- Кількість стійок: 12 U-образних
- Тип підключення чаші: з отворами
Комплектація:
Серія басейнів (характеристики): Серія басейнів Bestway Steel Power Rectangular
Комплектація: Стандарт
Пісочний насос: 5 678 л/год
Пісочний насос: Пісочний фільтр насос Bestway 58497, 5 678 л/год, 9 кг
Потрібну кількість піску: необхідно 9 кг Intex 79999
Потрібну кількість піску (артикул): Кварцовий пісок для пісочних фільтрів 79999 12 кг, очищений, фракція 0.8 - 1.2
Скіммер: ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі
Пилосос: ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну
Сходи двосекційні
Сходи Сходи для басейну Bestway 58336-1, 58331 зі знімними ступенями і майданчиком (122 см)
Дозатор для хімії: є
Дозатор для хімії: Поплавок дозатор Bestway 58501 для підключення до 32/38 мм
Тент: є
Тент: Тент - чохол для каркасного басейну IntexPool 44017, 549 х 274 см
Підстилка: немає (необхідна для захисту дна від проколів)
Волейбольна сітка (інформація): немає (рекомендована сітка Intex 18952)
Адаптер для зливу води: є
Адаптер для зливу води (артикул): Адаптер Bestway 6D1419 для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
DVD з інструкціями: немає
Набір для підключення (інформація): набір плунжерних кранів
Набір для підключення: Набір плунжерних кранів в зборі Bestway 22799 під отворами (аналог Intex 22747)
Заглушки до виходів під фільтрацію: використовуйте плунжерні крани
Зливний клапан: Вбудований зливний клапан полегшує злив. Прикріпити адаптер (додається до комплекту) до садового шлангу для відведення води в потрібне місце
Підключення:
Гидроаэрация: немає
Упаковка: повноколірний коробка
Розмір упаковки: 69 см x 63 см x 149 см
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак., Металевий каркас — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Гарантія надається на перевірку (огляд) зовнішнього виду комплектуючих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 14812 л |
| Довжина | 549 см |
| Ширина | 274 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 111.84 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пісочний насос | 5 678 л/год |
| Пилосос | ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну |
| Скіммер | ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Підстилка | немає (необхідна для захисту дна від проколів) |
| Тент | є |
| Волейбольна сітка (інформація) | немає (рекомендована сітка Intex 18952) |
- Ціна: 43 124 ₴





