
Надувне ліжко Intex 64136 (67738), 152 х 203 х 42 см вбудований електронасос Двоспальне
2 939 ₴
- В наявності
- Код: 64136

Основні характеристики
Бренд: Intex
Країна виробник: Китай
Тип: надувне ліжко
Колір: сірий
Максимальне навантаження: 273 кг
Призначення: для використання в приміщенні
Матеріал: ПВХ (товщина 0.35 мм)
Покриття: флоковане (товщина 0.15 мм)
Конструкція
Варіант комфорту: Dura-Beam™ PLUS
Внутрішня структура: вертикально-балкова система перегородок
Додаткове укріплення: Top & Bottom Support™ – фіксація верхнього та нижнього контуру
Технологія підтримки: Fiber-Tech™ – 1000 міцних поліефірних волокон
Форма: з вбудованою подушкою
Габарити: 152 х 203 х 42 см (висота підголовника — 47 см)
Тип спального місця: 2-місний (QUEEN)
Допустиме відхилення розмірів
Комплектація
-
Надувне ліжко Intex 64136, 152 х 203 х 42 см, двоспальне
-
Вбудований електронасос (Intex AP620D)
-
Клапан для зовнішнього накачування (використовується клапан вбудованого насоса — Intex 610AP/I)
-
Сумка для зберігання — входить у комплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2030 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня покриття | флоковане покриття |
| Варіант комфорту | Dura-Beam™ PLUS |
| Сумка для зберігання | є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання |
| Максимальне навантаження | 273 кг |
| Кількість місць | 2 місний |
| Флоковане покриття | Так |
- Ціна: 2 939 ₴
