
Дитячий надувний басейн Intex 58484-1 прямокутний 305 х 183 х 56 см з кульками 10 шт
2 190 ₴
- В наявності
- Код: 58484-1

Технічні характеристики товару "Дитячий надувний басейн Intex 58484-1 прямокутний, 305 х 183 х 56 см, з кульками 10 шт"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 6+
- Вік: від 6-ти років
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з ненадувным дном, відкритий
- Форма: прямокутна
- Колір: "блакитний"
Серія:
- Серія: Swim Center
- Матеріал: високоякісний вініл
- Матеріал товщина: 0. 33 мм
- Кількість камер: 3 повітряних камери кожна з комбінованим клапаном для швидкої інфляція і дефляції
Габарити:
- Розмір: 305 х 183 х 56
- Довжина: 305 см
- Ширина: 183 см
- Висота: 56 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 1020 л
Комплектація:
Серія: Сімейний блакитний
Комплектація: Стандарт: кульки
Кульки: Ø 8.3 см, 10 шт
Кульки (артикул): Дитячі кульки для сухого басейну Intex 48010, 10 шт
Насос для накачування: немає (рекомендований насос Intex 68612)
Комплектація: кульки
Клапан для зливу води: є
Клапан для накачування: силіконовий клапан
Чаша: тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Підстилка: немає (необхідний для захисту від проколів, сміття)
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 1020 л |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 2 190 ₴
