
Технічні характеристики товару "Пляжний надувний матрац Bestway 44037 «Коктейль», 190 х 99 см"
Загальна характеристика:
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Тип: Матрац
- Колір: Рожевий
- Вікова група: 8+
- Серія: Fashion - стильний НОВИНКИ від виробника. Ідеально підійде для вечірки, веселого літнього відпочинку.
- Тематика: Коктейлі
- Принт: ✓ Реалістичний дизайн - це нанесення високоякісної фотографії на виріб;✓ Подвійний принт;
- Матеріал: високоякісний вініл
- Різновид продукту: Полуничний коктейль
- Технологія: I-beam - внутрішня система підтримки (поздовжніх балок), робить продукт більш легким, мобільним при цьому досить надійним.
- Максимальне навантаження: 70 кг
- Кількість камер: 2
Габарити:
- Розмір: 200 х 100 см
- Розмір (товар): 190 х 99 см
- Кількість місць: 1 місний
Комплектація:
Серія: Ягідний коктейль
Варіанти: Матрац
Клапан: силіконовий клапан
Насос для накачування: ні (рекомендований насос Intex 68612)
Упаковка: повнокольорова коробка
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Комплектація | |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴








