
Тільки у нашому магазині Topturism.com.ua ви отримаєте 100% гарантію повернення коштів у разі отримання неякісного товару, протягом 14 днів!

Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувний матрац
Серія:
- Серія: Dura-Beam™ класична
- Тип серії: Pillow Rest Classic
- Серія: стандарт
- Колір: чорний
Розмір:
- Кількість місць: 2-х місний
- Розмір: 152 х 203
- габаритний Розмір: 152 х 203 х 25
- Висота з узголів'ям: з підголовником 30 см
Внутрішня будова:
- Максимальне навантаження: 273 кг
- Надійність конструкції: Fiber-Tech™;1000 волокон
- Фіксація конструкції: поздовжня, вертикально-балкова
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.3 мм
- Товщина покриття: 0.15
Комплектація:
Серія: Люкс: Intex
Комплектація: Електронасос
Насос: надування, здування
Насос для накачування: вбудований електричний насос
Насос для накачування (артикул): Вбудований електричний насос Intex 69635
Сумка для зберігання: є
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 5.4 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 273 кг |
| Фіксація конструкції | поздовжня, вертикально-балкова |
| Надійність конструкції | Fiber-Tech™;1000 волокон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 323 ₴



