
Двомісна надувний човен Intex 68367 Challenger 2 Set, 236 х 114 см весла, ручний насос 3-х камерна
3 359 ₴
- Немає в наявності

Технічні характеристики товару "Двомісна Intex надувний човен 68367 Challenger 2 Set, 236 х 114 см, (весла, ручний насос). 3-х камерна"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Тип: човен
- Вид: Гребний човен
- Вид: Гребний човен – приводиться в рух з допомогою весел. Має замкнуту форму корпусу без виступаючих тому бортів і плоске днище. Переваги: компактність, мала вага, плавність і безшумність ходу. Оптимальний варіант для риболовлі та відпочинку. Оснащується м'яким дном.
- Колір: блакитний
Увага!: За законом України, не підлягають реєстрації наступні плавзасоби:
- малі моторні судна, оснащені механічним двигуном (двигунами) з загальною максимальною потужністю до 10 кВт, крім риболовних суден, що не підлягають нагляду класифікаційного товариства;
- веслові судна довжиною до 4 метрів, які не використовуються для промислу водних біоресурсів, перевезення вантажів і / або пасажирів з метою здійснення підприємницької діяльності
Серія:
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0.45 мм
- Максимальна місткість: двоє дорослих
- Кількість повітряних камер: 3 шт
- Дно: ✓ надувне – надувається разом з човном. Судно з таким дном більш стійко і є досить жорстким, щоб не використовувати додаткові настили.
- Дно (конструкція): I-Beam™: одношаровий ПВХ
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Максимальне навантаження: 200 кг
Габарити:
- Кількість місць: 2-місцева
- Розмір в надутому вигляді: 236 х 114 см
- Довжина весел: 122 см
- Висота (в надутому стані)*: 41 см
Комплектація:
Насос ручний
Насос (артикул): Ручний насос для надування Intex 68612 (об'єм 0.9 л)
Весла: пластикові: човнові
Весла (артикул): Весла пластикові для човнів Intex 59623
Клапан: ✓ Boston клапан (подвійної дії) на дві основні камери корпусу для швидкого заповнення, швидкого спуску;✓ силіконовий клапан;
Клапан (артикул): Клапан «Бостон» Intex 10033 для надувних човнів Інтекс
Власники (фіксація): ✓ тримач весла (веслодержатель, фіксатор) призначений для фіксації весла на борту надувного човна ПВХ в режимі руху під мотором або вчасно риболовлі (2 шт);
Швартування: за допомогою зовнішнього леєри і ручок з двох сторін
Кочети: Стандартна уключина (кругла): ✓ служить для більш комфортного керування та дозволяє фіксувати весла; (є 2 шт)
Серія: 236 х 114 см
Варіанти: Ексклюзив: човен, весла, насос
Лопать (артикул): Лопать для весла Intex 10176
Ущільнювальне кільце (артикул): Ущільнювальне, універсальне кільце Intex 10035 для весел
Коліно (артикул): Соеденительное коліно Intex 10036 для пластикових весел 59623
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Надувне |
| Довжина | 236 см |
| Ширина | 114 см |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 6.2 кг |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Довжина весла | 122 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 2-місна |
- Ціна: 3 359 ₴







