
Надувне ліжко Intex 64488, 99 х 191 х 51 см вбудований електронасос Односпальне
5 305 ₴
- В наявності
- Код: 64488

Основні характеристики
Бренд: Intex
Країна виробник: Китай
Тип товару: надувне ліжко
Колір: сірий
Максимальне навантаження: 126 кг
Призначення: для використання в приміщенні
Матеріал: ПВХ, товщина 0.35 мм
Поверхня: флокована, товщина 0.15 мм
Конструкція
Варіант комфорту: Dura-Beam™ DELUXE
Внутрішня структура: вертикально-балкова система перегородок
Додаткове укріплення:
-
Top & Bottom Support™ – фіксація верхнього та нижнього контуру
-
Double Construction™ – подвійна конструкція для додаткової стійкості та утримання простирадла
-
Pillow Top™ – система взаємопов’язаних повітряних каналів для рівномірного розподілу тиску, оптимальної температури та м’якості
Технологія підтримки: Fiber-Tech™ – 1000 міцних поліефірних волокон
Габарити
Спальне місце: 97–99 см | 1-місний (TWIN)
Розмір: 99 х 191 х 51 см
*Допустиме відхилення розмірів
Комплектація
-
Надувне ліжко Intex 64488, 99 х 191 х 51 см, односпальне
-
Вбудований електронасос (Intex AP620C)
-
Клапан для зовнішнього накачування (використовується клапан вбудованого насоса)
-
Сумка для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 990 мм |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня покриття | флоковане покриття |
| Варіант комфорту | Dura-Beam™ DELUXE |
| Сумка для зберігання | є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання |
| Максимальне навантаження | 126 кг |
| Кількість місць | 1 місний |
| Флоковане покриття | Так |
- Ціна: 5 305 ₴
