
Надувне ліжко Intex 64126-3, 152 х 203 х 46 см вбудований електронасос, наматрацник, подушки Двоспальне
3 815 ₴
- В наявності
- Код: 64126-3
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Тип товару:
Надувне ліжко
Бренд:
Intex
Країна виробник:
Китай
Колір:
Сірий
Серія:
Dura-Beam™ PLUS
Характеристики:
-
Призначення: для використання у приміщенні
-
Максимальне навантаження: 272 кг
-
Матеріал: ПВХ
-
Товщина матеріалу: 0.35 мм
-
Верхнє покриття: флоковане (0.15 мм)
-
Внутрішня конструкція: вертикально-балкова система
-
Покращена фіксація: Top & Bottom Support™
-
Технологія: Fiber-Tech™
Габарити:
-
Спальне місце: 152 см | 2-місний (QUEEN)
-
Розмір (заводський): 152 х 203 х 46 см
Комплектація:
-
Надувне ліжко Intex 64126
-
Вбудований електричний насос
-
Сумка для зберігання
-
Наматрацник
-
2 подушки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 460 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2030 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня покриття | флоковане покриття |
| Варіант комфорту | Dura-Beam™ PLUS |
| Сумка для зберігання | є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання |
| Максимальне навантаження | 272 кг |
| Кількість місць | 2 місний |
| Флоковане покриття | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 815 ₴
