
Дитячий надувний басейн Intex 57114-2 Грибочок 102 х 89 см з кульками 10 шт, підстилкою, насосом
1 195 ₴
- В наявності
- Код: 57114-2

Технічні характеристики товару "Дитячий надувний басейн Intex 57114-2 «Грибочок», 102 х 89 см, з кульками 10 шт, підстилкою, насосом"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 2+, 1+
- Вік: від 1 року
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з надувним дном, з навісом
- Форма: круглий
- Колір: "блакитний","жовтий","червоний"
Серія:
- Серія: Baby Pools
- Матеріал: високоякісний вініл
- Матеріал товщина: 0. 25
- Кількість камер: 1
- Будова басейну: вбудований навіс від сонця
Габарити:
- Розмір: 102 х 25
- Діаметр: 102 см
- Висота: 13 см
- Фактична висота: 89 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 45 л
Комплектація:
Серія: Грибочок
Комплектація: Стандарт: кульки, підстилка, насос
Кульки: Ø 8.3 см, 10 шт
Кульки (артикул): Дитячі кульки для сухого басейну Intex 48010, 10 шт
Насос для накачування: ручний
Насос для накачування (артикул): Ручний насос для надування Intex 68612 (об'єм 0.9 л)
Клапан для зливу води: є
Клапан для накачування: силіконовий клапан
Чаша: тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Підстилка: є
Підстилка (артикул): Універсальна підстилка X-Treme 28902, 300 х 200 см
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 45 л |
| Діаметр | 102 см |
| Висота | 89 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кульки, насос, підстилка |
| Фактична висота | 89 см |
| Об'єм басейну (при заповненні 80%) | 45 л |
| Тип | з надувним дном, з навісом |
| Кількість камер | 1 |
- Ціна: 1 195 ₴
