
Дитячий надувний басейн Intex 58485-3 Тропічний риф 305 х 183 х 56 см з кульками 10 шт, підстилкою
3 185 ₴
- В наявності
- Код: 58485-3

Технічні характеристики товару "Дитячий надувний басейн Intex 58485-3 «Тропічний риф», 305 х 183 х 56 см, з кульками 10 шт, підстилкою, тентом, насосом"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 6+
- Вік: від 6-ти років
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з ненадувным дном, відкритий
- Форма: прямокутна
- Колір: "блакитний"
Серія:
- Серія: Swim Centr
- Принт: реалістичне фото
- Матеріал: високоякісний вініл
- Матеріал завтовшки: 0. 33 мм
- Кількість камер: 3 повітряні камери кожна з комбінованим клапаном для швидкої інфляції та дефляції
Габарити:
- Розмір: 305 х 183 х 56
- Довжина: 305 см
- Ширина: 183 см
- Висота: 56 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 1020 л.
Комплектація:
Серія: Сімейний блакитний
Комплектація: Стандарт: кульки, тент, підстилка, насос
Кульки: Ø 8.3 см, 10 шт
Кульки (артикул): Дитячі кульки для сухого басейну Intex 48010, 10 шт
Насос для накачування: ручний
Насос для накачування (артикул): Ручний насос для надування Intex 68612 (об'єм 0.9 л)
Клапан для зливу води: є
Клапан для накачування: силіконовий клапан
Чаша: тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Підстилка: є
Підстилка (артикул): Універсальна підстилка X-Treme 28902, 300 х 200 см
Тент - чохол: є
Тент - чохол (артикул): Тент - чохол для надувного басейну Intex 58412, 305 х 183 см
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 1020 л |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 3 185 ₴
