
Каркасний басейн Intex 28273 - 7, 450 х 220 х 84 см 4 р/год, 3 785 л/год, сходи, тент, підстилка
24 310 ₴
- В наявності
- Код: 28273-7

Технічні характеристики товару "Каркасний басейн Intex 28273 - 7, 450 х 220 х 84 см (4 р/год, 3 785 л/год, сходи, тент, підстилка, набір для догляду)"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробника: Китай
- Тип: збірний, каркасний басейн
- Форма: прямокутна
- Серія: Small Frame™
Серія:
- Серія басейнів: Small Frame
- Зовнішня облицювання: синій ПВХ
- Внутрішня оздоблення: малюнок з імітацією мозаїки
Технічні дані:
- Розмір басейну: 450 х 220 х 84 см
- Час монтажу: 30-70 хвилин (2-3 людини)
- Довжина: 450 см
- Ширина: 220 см
- Висота: 84 см
- Фактичний розмір: 480 х 250 см: стійки +15 см з кожного боку
- Фактична довжина: виступаючі опорні ніжки +15 см: 480 см
- Фактична ширина: виступаючі опорні ніжки +15 см: 250 см
- Фактична висота: Глибина на 8 см нижче - 76 см: захист від переповнення
- Місткість води, обсяг 90%: 7 127 л
- Об'єм: 7 127 л
- Кількість стійок: 4 прямих / 8 виступаючих
- Тип підключення чаші: на хомутах
Комплектація:
Серія басейнів (характеристики): Серія басейнів Intex Small Frame Pools
Комплектація: Стандарт МАХ повний
Картріджний насос: 3 785 л/год
Картріджний насос: Картріджний фільтр насос Intex 28638, 3 785 л/год, тип А
Змінний картридж (інформація): 1 шт: тип «А»
Змінний картридж: Змінний картридж для фільтр насоса Intex 29000 тип «А» 1 шт, 20 х 10.7 см
ХЛОРГЕНЕРАТОР: 4 р/год
Хлоргенератор: Хлоргенератор Intex 26664, 4 р/год
Необхідну кількість солі: необхідно 21,5 кг солі
Солі нейодированная (артикул): Сіль для хлоргенератора, не йодована, поварена 50 кг, Україна 29777
Набір для догляду: *пилосос зі скімерів
Набір для догляду: Набір для чищення басейну зі скімерів Intex 28003-1 (від 3 028 л/год)
Сходи двосекційні
Сходи Сходи для басейну Bestway 58430 (84 см), двосекційна
Тент: є
Тент: Тент - чохол для каркасного басейну Intex 28039, 450 х 220 см
Підстилка: є
Підстилка: Універсальна підстилка X-Treme 28904, 500 х 400 см
Адаптер для зливу води: є
Адаптер для зливу води (артикул): Адаптер Intex 10201 для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
DVD з інструкціями: немає
Набір для підключення (інформація): набір форсунок з «Гідро-Аерацією»
Набір для підключення: Набір Ексклюзив Intex 22024 «Гідро-Аерація» для підключення басейнів Intex на хомутах до шлангах 32 мм
Заглушки до виходів під фільтрацію: є
Заглушки до виходів під фільтрацію (артикул): Заглушка Intex 10127 для басейнів під хомути (32 мм)
Зливний клапан: Вбудований зливний клапан полегшує злив. Прикріпити адаптер (додається до комплекту) до садового шлангу для відведення води в потрібне місце
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак., Металевий каркас — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Гарантія надається на перевірку (огляд) зовнішнього виду комплектуючих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 7127 л |
| Довжина | 450 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 84 см |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Картриджний насос | використовуйте насос 3785 л/год для очищення від механічного забруднення |
| Серія – найкращі аналоги | Small Frame™ |
| Інші варіанти комплектацій | 4 г, 3 785 л/год, драбина, догляд, тент, підстилка |
| Підстилка | використовуйте для захисту дна від протирання та проколів |
| Тент | використовуйте для запобігання потраплянню пилу та сміття у воду |
- Ціна: 24 310 ₴
