
Ящик для зберігання Keter Emily Box 270 л, сірий
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 7290112634597
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для зберігання Keter Emily Box 270 л, сірий
Простота форми, легкий і швидкий монтаж - це головні переваги універсального ящика Emily 270л. Ящик призначений для зберігання різноманітних садових інструментів і аксесуарів, подушок і дитячих іграшок. Сучасна стилістика і класична кольорова гамма дозволяють вписати ящик в будь-яке оформлення саду. Він прекрасно поєднується з меблевими гарнітурами лінії Emily. Це також ідеальне рішення для тераси або патіо.
Особливості:
Ергономічний дизайн.
Зроблено з міцного пластику.
Неметалева рама - не іржавіє і не гниє.
Легка збірка.
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 1178 мм |
| Тип | Шухляда |
| Ширина | 446 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Вага | 6000 г |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.3 |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Макс. навантаження (кг) | 80 |
| Обсяг | 270 |
| Переваги | Ящик ідеальний для вуличного зберігання і розрахований на будь-які погодні умови, Не вимагає фарбування, Можливо використовувати в якості столика, Збирається легко |
| Розмір упаковки (Д*Ш*В), см | 118*8,7*55,4 |
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
| Країна-виробник товару | Ізраїль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴







