
Стілець пластиковий садовий Keter Elisa, бежевий
2 160 ₴
- В наявності
- Код: 8711245148342
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець садовий пластиковий Keter Elisa
Elisa — це невеликий зручний стілець із сучасним виглядом. Профільована спинка та сидіння і м'яка заокруглена лінія підлокітників — це безперечні переваги цього виробу.
Сучасна фактура сітки, легке чищення та можливість вкладання одного стільця на інший. Ідеальний для дому та саду.
Переваги:
- Ергономічний дизайн.
- Зроблено з міцного пластику.
- Неметалева рама — не іржавіє й не гниє.
- Просте збирання без інструменту.
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть.
- Легко мити та зручно зберігати.
- Штабелюються.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стільця | 625 мм |
| Глибина стільця | 577 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Максимально допустиме навантаження | 100 |
| Чохол для зберігання й транспортування | False |
| Упаковка | П/е |
| Матеріал | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г), див. | 58*80*63 |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт, Штабелюються |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 3.3 г |
| Країна-виробник товару | Нідерланди |
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | True |
| Цвет обивки | Бежевий |
| Основа крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Висота | 790.0 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Каркас стільця | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Каркас крісла | пластик |
| Основні | |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴
