
Автохолодильник Zorn Z-26 12/230 V, 25 л
5 880 ₴
- В наявності
- Код: 4251702500039
Автохолодильник Zorn Z-26 12/230 V, 25 л
Автохолодильник термоелектричний, працює за принципом Пелтьє, не містить компресора й озоноруйнівних речовин; система енергозбереження EEI. EEI — «Energy Efficiency Index» система керування живленням пристрою за допомогою процесора автоматично вибирає економний режим енергоспоживання під час перемикання роботи автохолодильника від бортової мережі 12V до мережі 220/230 В, що дає змогу заощаджувати до 40% витрат на електроенергію.
Водночас температурні показники всередині автохолодильника будуть коливатися в діапазоні від +8 до +14 градусів Цельсія навіть за температури довкілля +32 градуси).
Показник охолодження "дельта Т°" — вказує на зниження температури всередині автохолодильника щодо температури довкілля. Відсік для зберігання шнура живлення та штепсельної вилки (12V) вмонтований у кришку.
Прогумований ущільнювач кришки мінімізує конденсат і одночасно покращує термоізоляцію автохолодильника. Холодильник можна під'єднати до будь-якого джерела живлення, яке має напругу 12 V (прикурювач в автомобілі) або до побутової мережі 230 V.
Матеріал — ударостійкий пластик, внутрішній шар — виготовлений з екологічно безпечного пластику, який допускає контакт із харчовими продуктами та відповідає екологічним нормам і стандартам ЄС, термоізоляція — піна PU.
Вбудований вентилятор забезпечує постійний ефект охолодження. Кришка знімна. Наявність фіксатора закритого положення в кришці запобігає випаданню вмісту автохолодильника, також моделі обладнані додатковим фіксатором кришки в напіввідкритому положенні.
Для підвищення ефективності термоелектричного контейнера (холодильника), а також у випадках, коли пристрій вимкнений від мережі (наприклад, на дачі, на пікніку), всередину автохолодильника можна помістити акумулятори температури.
Завдяки використанню акумуляторів — подовжується термін зберігання продуктів.
Для підвищення ефективності та швидкості процесу охолодження, продукти та напої рекомендується попередньо охолоджувати в побутовому холодильнику.
Передбачене вертикальне зберігання пляшок об'ємом 1,5 л (висота 36 см).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 25 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 17 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 1.5 л, 1 л |
| Відсік для шнура | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 3.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 21-30 л |
| Упаковка | Картонний каркас + п/е пакет |
| Комплектація | кабель 230 В, кабель 12 В |
| Вага в упаковці (кг) | 3,9 |
| Тип товару | Автохолодильник |
| Розмір в упаковці (Ш*В*Г) (см) | 40*44*30 |
| Місткість | 1.5 л. пляшки |
| Тип автохолодильників | Термоелектричний |
| Сила струму | 4А |
| Режим роботи | Охолодження |
| Напруга струму | 12V/230V |
| Тип автохолодильники | Термоелектричні |
| Споживана потужність у режимі охолодження | -АС 220 В: 65 Вт; -DC 12: 48 Вт |
| Внутрішні розміри (Д*Ш*В) | 34*24*33 см |
- Ціна: 5 880 ₴




