Автомобільний міні охолоджувач Time Eco
Міні охолоджувач призначений для охолодження напоїв у металевих банках ємністю 0,33 л, 0,5 л, діаметром 66мм, а також напоїв у скляних та пластмасових пляшках відповідного діаметру.
Він є електричним приладом, в якому застосовано екологічно чистий, напівпровідниковий термоелектричний агрегат. Корпус приладу виконаний з пластика АБС. Усередині корпусу розташовані елементи холодильного агрегату. Банку з напоєм встановлюється в ложемент приладу. Шнур живлення міні охолоджувача оснащений штекером для підключення до гнізда прикурювача автомобіля.
Автомобільний міні охолоджувач виготовлений в контрольованих умовах, встановлених Системою Управління Якістю згідно з 1509001:2000 і сертифікованої ВVQI (сертифікат № 130589)
Бренд: Time Eco® (Україна)
Напруга постійного струму: 12В
Споживаний струм: 2,3 А
Зниження температури напою відносно температури навколишнього середовища: -15°С
Умови зберігання: від -15°С до +60°С
Розміри: 12,5x8,5x8,1 см
Вага: 0,45 кг
Упаковка: картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 15 град. |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Система фіксації в автомобілі | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45 г |
| Напруга струму | 12V |
| Об'єм, л | до 20 л |
| Споживаний струм | 2,3 А |
| Тип товару | Авто миниохладитель для банок, пляшок |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527 ₴


