Горщик для квітів Keter Ivy Herbs 7.5 л.
Горщик для квітів Ivy Herbs - це чудова прикраса для саду або будинку. Горщик може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні. Горщик розділений на три відділи і складається з двох знімних частин, що гарантує максимально легку і просту чистку, швидке відведення надлишків води завдяки дренажним отворам.
Матеріал: пластик, поліпропілен;
Колір: сірий;
Бренд: Keter® (Ізраїль);
Розмір: 33*12*13 см
Вага: 0.26 кг
Розмір упаковки: 39*34*53 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
| Материап | Пластик(поліпропілен) |
| Призначення горщика | для кімнатних рослин, для вуличних рослин, для розсади |
| Переваги горщика | дренажні отвори, для вулиці і приміщень, кожен відділ поміщає горщик діаметром до 12 см, складається з двох знімних частин, легко чистити, 3 відділу об'ємом 2.5 л, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, стійкий до погодних умов |
| Розміри упаковки, см | 39*34*53 |
| Тип товару | Горщик |
| Форма | круглий |
| Колір горщиків, кашпо | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴



