Ящик для зберігання Keter Optima Outdoor Base 348 л
Свіжий погляд на зберігання інструменту та садового інвентарю - садовий ящик виробництва компанії Keter. Простий і водночас елегантний дизайн, універсальний колір та текстура ящика, що імітує натуральне дерево, дозволяють розмістити у будь-якому місці саду чи заміської ділянки, доповнивши спільну композицію.
У комплект входять полиці (макс. навантаження: верхнє – 30 кг, нижнє – 55 кг).
Особливості конструкції:
ящик має прогумований ущільнювач, який убереже вміст від вологи та пилу;
дах спеціальної форми розроблений для розміщення зовні, щоб запобігати накопиченню опадів та снігу;
поріг з підйомом з метою попередити попадання всередину води;
скоби для замку (замок в комплект не входить);
спеціально розроблені дверні петлі для плавного закривання;
великі дверні ручки для зручності відкривання.
якісний матеріал, стійкий до атмосферних явищ, колір не вицвітає під дією ультрафіолетових променів;
ящик виготовлений з безпечного нетоксичного пластику, який підлягає вторинній переробці.
Особливості:
дві великі двері привабливого дизайну широко відкриваються для зручного доступу;
об'єм внутрішнього простору для зберігання - 348 л;
міцна конструкція прослужить довгі роки і не буде вимагати обслуговування;
якісний матеріал, стійкий до атмосферних явищ, колір - не вицвітає під дією ультрафіолетових променів;
виготовлений з безпечного нетоксичного пластику, який підлягає вторинній переробці
Матеріал: пластик, поліпропілен;
Колір: бежевий;
Бренд: Keter® (Ізраїль);
Розмір упаковки: 85,5*22*48,9 см
Розміри: 80,5*47*91 см
Вага: 10,7 кг
Об'єм: 348 л
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Висота | 910 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 805 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.7 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Дизайн | під натуральне дерево |
| Максимальне навантаження на полиці (кг) | верхня полиця - 30|нижня полиця - 55 |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Обсяг | 348 |
| Переваги | виготовлений з безпечного нетоксичного пластику, підлягає вторинній переробці, якісний матеріал, не піддається атмосферним явищам, колір - не вицвітає під дією ультрафіолетових променів, міцна конструкція прослужить довгі роки і не потребує обслуговування, Незалежний від погодних умов, Універсальність застосування, Мобільна конструкція, Матеріал стійкий до вицвітання, вигорання, Легко мити і зберігати, ящик має прорезинений ущільнювач, який захистить вміст від вологи й пилу, дах спеціальної форми розроблена для розміщення зовні, щоб запобігати накопиченню опадів і снігу, скоби для замку, дверні петлі для плавного закривання, великі дверні ручки для зручності відкривання., подвійні двері, 2 полиці, поріг з підйомом з метою попередити попадання всередину води |
| Ручки | є |
| Тип | Ящик |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 071 ₴








