
Горщик для рослин PROSPERPLAST RESPANA PLANTER HIGH - лайм, 52 л
114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 119 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5905197977607
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Горщик для рослин PROSPERPLAST RESPANA PLANTER HIGH - лайм, 52 л
Бренд: ТМ Prosperplast (Польща)
Об'єм: 52 л
Вага: 2,37 кг
Розміри горщика:
Довжина: 77 см
Ширина: 38,7 см
Висота: 59,9 см
Колір: лайм
Матеріал: пластик, поліпропілен
Без внутрішнього пластикового горщика
Комплектація: горщик, короткі ніжки, ніжки довгі, розпірка.
Розміри в упаковці: 77*38,7*59,9 см
Горщик для рослин RESPANA PLANTER HIGH оригінальна ідея для вирощування овочів, зелені і квітів. Його можна встановити як в будинку, так і на вулиці. Грядка займає невелику площу, при цьому досить містка, що дозволяє комбінувати в одній грядці кілька видів рослин.
Повний комфорт у використанні забезпечує зміна висоти ніжок, включена в якості опції.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Встановлення | Балконна, Підлогова |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 599 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Об`єм | 52 л |
| Ширина | 387 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.37 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
| Материап | Пластик(поліпропілен) |
| Переваги горщика | легко чистити, для вулиці і приміщень, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, стійкий до погодних умов, Без внутрішнього пластикового горщика, для вирощування овочів, зелені і квітів., Грядка займає невелику площу, комбінувати в одній грядці кілька видів рослин, зміна висоти ніжок |
| Розміри в упаковці, див. | 77*38,7*59,9 |
| Тип товару | Горщик |
| Колір горщиків, кашпо | Лайм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴

