Парасоля садова Time Eco TE-005-240 зелена
Бренд: Time Eco® (Україна)
Тип: парасолька
Колір: салатовий
Форма: кругла
Похилий механізм: є
Матеріал парасольки: поліестер 180G PE
Стійка парасольки: метал
Діаметр стійки: 32/32 мм
Розмір парасольки: 2.4 м
Висота: 2.35 м
Кількість спиць: 16 шт.
Вага: 3 кг
Упаковка: п/е пакет
Чохол в комплекті.
Підставка під парасольку не входить у комплект.
Підібрати хорошу підставку рекомендуємо за посиланням: https://time-eco.com.ua/ua/g17296437-zonty-sadovye-podstavki?view_as=gallery
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Салатний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вага парасольки | 3 кг |
| Висота парасольки в розкладеному вигляді | 2.35 м |
| Діаметр купола парасольки | 2.4 м |
| Діаметр стійки | 32 мм |
| Діаметр стійки парасольки | 32 мм |
| Кількість куполів в конструкції | 1 шт. |
| Кількість спиць | 16 шт. |
| Кількість спиць купола | 16 шт. |
| Купол парасольки | Поліестер |
| Матеріал парасольки | Поліестер 180G PE |
| Механізм розкриття купола | ручний |
| Особливості парасольки | розбірна конструкція, висока стійкість до вітру, наявність чохла, похилий механізм |
| Спиці | метал |
| Способи установки парасольки | в м'який грунт, в пісок, у підставку(в комплект не входить) |
| Стійка парасольки | метал, Алюміній |
| Тип парасольки за призначенням | пляжний, для літніх майданчиків, садовий |
| Тип стійки парасольки | центральна |
| Тип товару | Садові парасольки, пляжні |
| Кут нахилу купола парасольки | Так |
| Форма купола | круглий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 596 ₴



