Характеристики:
- Бренд: NeRest® (Україна)
- Тип: крісло
- Макс. навантаження (кг): 130
- Каркас: сталь
- Cидіння: оксфорд 600D + ПУ
- Колір: синій
- Бічна кишеня: є
- Каркас: Ø 25*16 мм.
- Ширина крісла: 55 см.
- Глибина крісла: 46 см.
- Висота до сидіння: 44 см.
- Висота крісла з урахуванням спинки: 85 см.
- Розмір сидіння (ширина*глибина): 46*39 см.
- Розміри спинки (довжина*ширина): 50*45 см.
- Матеріал полиці: ламінована вологостійка фанера
- Розмір полиці (Д х Ш х товщ.): 44 х 17 х 0,9 см.
- Розмір у складеному вигляді: 45*85*20 см.
- Вага: 6 кг.
- Паковання: п/е пакет
- Вага в упаковці: 6,1 кг.
- Розмір паковання (Ш*В*Г): 45*85*20 см.
- Комплектація: кишені та боковини з тканини — з двох боків крісла, полиця складна — 1 шт.
- Гарантія: 6 місяців
- Країна-виробник товару: Україна
- Країна реєстрації бренда: Україна
- Швидко складається/розкладається.
- Крім використання на природі, може застосовуватися як додаткові "гостьові" меблі в будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Глибина стільця | 460 мм |
| Висота сидіння стільця | 440 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Комплектація | полку складна - 1 шт., кишені і боковини з тканини - з двох сторін крісла |
| Вага в упаковці (кг) | 6,1 |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (см) | 45*85*20 |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Вага | 6 г |
| Розмір сидіння (ширина*глибина), мм | 460*390 |
| Макс. навантаження | 130 кг. |
| Тип туристичної меблів | Крісло |
| Розмір в складеному вигляді, см | 45*85*20 |
| Розміри спинки (довжина*ширина), мм | 500*450 |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПУ |
| Каркас (мм) | Ø 25*16 |
| Бічний кишеню | є |
| Розмір полиці (Д*Ш*товщ.), мм. | 440*170*9 |
| Матеріал полиці | Ламінована вологостійка фанера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴




