
Зимові санчата-льодянка "Слайдер", ТМ "Snower" салатовий
114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 119 ₴
- В наявності
- Код: 4820211101411
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові санчата-льодянка "Слайдер", ТМ "Snower" виготовлені із морозостійкого пластику HDPE.
Розраховані для катання дорослих та дітей.
Підвищена стійкість до низьких температур.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snower |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ледянка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Салатний |
| Розміри | |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 4 см |
| Маса | 0.18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір коробки (Д*Ш*В), див. | 56*6*36 |
| Упаковка | п/е плівка |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Гарантія | 1 рік |
| Макс. навантаження | 60 кг |
| Матеріал санок | Пластикові |
| Тип санок | Санки-ледянка |
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Макс. навантаження (кг) | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴

