
Технічні характеристики товару "Надувне крісло Intex 68590, 112 х 104 х 74 см, зелене"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувне крісло
- Серія: Air Furniture™
- Серія: стандарт
- Додаткові бонуси: інструкція
- Колір: зелений
Розмір:
- Розмір: 107 х 100
- габаритний Розмір: 107 х 104 х 69
Внутрішня будова:
- Максимальне навантаження: до 100 кг
- Надійність конструкції: Wave-Beam™:легкий ПВХ
- Фіксація конструкції: поздовжня, вертикально-балкова
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.3 мм
- Товщина покриття: 0.15
Комплектація:
Серія: Класичний: Intex
Комплектація: Базовий
Насос для накачування: необхідно докупити 68612
Клапан: силіконовий клапан
Клапан (артикул): Клапан силіконовий широкий Intex 62151 для надувний продукції
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Надувне крісло |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Зелений |
| Флокіроване покриття | Так |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1040 мм |
| Висота | 690 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Покриття | флок |
| Щільність матеріалу | 0.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴


