
Загальні характеристики
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувний матрац
- Покриття: флок
- Кількість місць: 2-х місний
- Матеріал: матеріал ПВХ
Комплектація
Меблі – артикул: Pavillo Bestway 67003
Тип підключення: Використовуйте силікон. клапан "2 в 1"
Тип підключення – артикул: Bestway 62151
Насос для накачування: використовуйте зовнішній електричний насос для простого та швидкого надування
Насос для накачування – артикул: Intex 66640
Комплектація: Електронасос
Підключення до клапана: набір насадок «3 в 1» для різного діаметра клапанів входить до комплектації насоса
Захисний чохол: необхідний чохол для додаткового захисту від пошкоджень та забруднень
Захисний чохол – необхідно докупити
Подушка – необхідно докупити
Гарантія: електротовари - гарантія на цілісність упаковки, товари ПВХ - гарантія на цілісність упаковки, гарантія не поширюється на проколи, порізи, розриви тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 220 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 1 764 ₴




