
| Глибина | 37 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 25 см |
Сумка-холодильник використовується для збереження температурного режиму продуктів і напоїв (із застосуванням акумуляторів температури Ice Akku і Soft Ice).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 25 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Вага | 800 г |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Комплектація | Ремінець для транспортування на плечі |
| Вага в упаковці (кг) | 1 |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Підкладка | PEVA |
| Харчування | Акумулятор температури |
| Розміри (см) | 33*25*37 |
| Кишені для аксесуарів | є |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | є |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (мм) | 330*140*370 |
| Фільтр обсягу термосумки | 20-29 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴






