Ящик для зберігання KETER CIRCA RATTAN 132 л, коричневий
Сучасний дизайн скрині CIRCA RATTAN викличе захоплення навіть найбільш вимогливих користувачів. Оптимальна місткість, міцна та надійна конструкція, а також високоякісний матеріал, з якого її виготовлено – це тільки деякі з переваг цього винятково практичного виробу. Довгий перелік функціональних характеристик доповнює ергономічна кругла форма, а також можливість використання скрині у якості зручного столика. Дуже проста у монтажі.
Переваги:
Ергономічний дизайн.
Зроблено з міцного пластику.
Неметалева рама - не іржавіє і не гниє.
Легка збірка.
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6700 г |
| Вага в упаковці, кг | 7,0 |
| Гарантійний термін, міс | 6 |
| Дизайн | під штучний ротанг |
| Кришка | є |
| Максимальне навантаження на кришку, кг | 100 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Обсяг | 132 |
| Розмір упаковки, см | 70*18*70 |
| Ручки | є |
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
| Країна-виробник товару | Ізраїль |
| Упаковка | П/е |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 690 ₴



