
Ящик для зберігання Keter City Box 113 л, сірий
2 160 ₴
- В наявності
- Код: 7290112631459
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для зберігання Keter City Box 113 л, сірий
Від подушок до іграшок, взуття та садових аксесуарів – ця практичнична ящик-скринька дозволить зберігати в порядку всі Ваші підручні речі.
У ньому знайдеться місце для садових ножиць, калош та навіть відходів, призначених для переробки!
Переваги:
- Ергономічний дизайн.
- Зроблено з міцного пластику.
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє.
- Легка збірка.
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Шухляда |
| Довжина | 578 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 550 мм |
| Вага | 3.55 г |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Є |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | П/е |
| Дизайн | імітує поверхню деревини |
| Можливість використовувати в якості столу | Так |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г), див. | 58*8*52 |
| Вага в упаковці, кг | 3,65 |
| Обсяг | 113 |
| Внутрішні розміри | довжина 57,7 см, ширина 41,6 см, висота 51,6 см |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴








