Максимальне навантаження: 120 кг
Каркас: Ø 22*16 мм, сталь з полімерним покриттям
Матеріал : оксфорд 600D ПВХ
Розмір загальний (ДхШхВ): 195х71х34 см
В складеному вигляді (ДхШхВ): 84х73х13 см
Вага: 7.0 кг
Класична міцна й зручна розкладачка NR-43. Вона компактно складається і займе зовсім небагато місця під час зберігання або транспортування. Нахил підголовної секції каркаса регулюється (чотири позиції).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 г |
| Вага в упаковці, кг | 7,3 |
| Висота сидіння | 34 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | he 22*16 мм |
| Довжина | 195 |
| Каркас | Сталь з полімерним покриттям |
| Комплектація підлокітниками | Ні. |
| Макс. навантаження | 100 кг. |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Матеріал розкладки | Оксфорд 600D + ПВХ |
| Матрас | Ні. |
| Величина колісників | Ні. |
| Подушка-підголівник | Ні. |
| Розміри у складеному вигляді | 84x73x13 см |
| Столик | Ні. |
| Тип меблів | Портативні шезлонги |
| Упаковка | П/е |
| Ширина | 71 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴







