
Крісло портативний Турист NR-34, сірий із синім
2 403 ₴
- В наявності
- Код: 4820211100506_1
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: NeRest® (Україна)
- Тип: крісло
- Макс. навантаження (кг): 100
- Каркас: сталь
- Cидень: оксфорд 600D + ПУ
- Наповнювач із піноматеріалу: є
- Сірий із синім
- Відділення для банки: є
- Чохол: є
- Каркас: Ø 16 мм, сталь із полімерним напиленням
- Ширина крісла: 83 см.
- Глибина крісла: 45 см.
- Висота крісла з урахуванням спинки: 96 см.
- Розмір сидіння (ширина*глибина): 58*45 см.
- Розміри спинки (довжина*ширина): 58*58 см.
- Розмір у складеному вигляді (Д*Ш*В): 30*30*98 см.
- Вага: 3,75 кг.
- Паковання: п/е пакет
- Розмір паковання (Ш*В*Г): 30*98*30 см.
- Гарантія: 6 місяців
- Країна-виробник товару: Україна
- Країна реєстрації бренда: Україна
Дуже міцне та зручне крісло Турист NR-34. Якісний матеріал сидіння й надійна металева рама (діаметр каркаса 16 мм) гарантують необхідну міцність виробу.
Обладнаний спеціальним відділенням для пляшки, банки або іншої ємності з напоєм. Крісло дуже швидко складається й розкладається.
Для зручності транспортування та зберігання комплектується спеціальним чохлом. Крім використання на природі, може застосовуватися як додаткові "гостьові" меблі в домі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 830 мм |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 960 мм |
| Вага | 3.75 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (см) | 30*98*30 |
| Розмір сидіння (ширина*глибина), мм | 580*450 |
| Макс. навантаження | 100 кг. |
| Тип туристичної меблів | Крісло |
| Розмір в складеному вигляді, см | 30*30*98 |
| Розміри спинки (довжина*ширина), мм | 580*580 |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПУ |
| Каркас (мм) | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 403 ₴








