Кнопка Fenix, AER-03 V2.0 адресована мисливцям, рибалкам, працівникам спецслужб, гравцям у страйкбол. Вона дає змогу винести на певну дистанцію механізм керування роботою піддульного ліхтаря та замінює собою стандартний перемикач.
Корпус кнопки виготовлений з анодованого металу та схожий на звичайний хвостовик ліхтаря. Але замість перемикача, на його торці виведений гнучкий кручений шнур, з'єднаний із контактним майданчиком. Саме на цьому майданчику розташовані кнопки вмикання ліхтаря та вибір необхідного режиму роботи. Вони працюють абсолютно беззвучно та розраховані на 100 000 кліків.
Контактний майданчик може бути практично миттєво прикріплений до стовбура за допомогою липучки. Відстань від неї до ліхтаря користувач може вибирати в межах 80 см завдяки розтягуванню шнура.
Завдяки гарній вологоізоляції тактичною кнопкою можна використовувати навіть під сильним дощем. Як і ліхтарі Fenix, вона відповідає нормам міжнародного стандарту IPX-7.
Особливості:
- Спеціалізована кнопка для тактичних ліхтарів Fenix, що виробляє струм 3 А впродовж тривалого часу
- Кругла кнопка, натискання на неї забезпечує тривале увімкнення
- Контактна панель для миттєвої активації ліхтаря
- Безшумне натискання контактної панелі та кнопки (довжина — 30 мм), ресурс 100 000 натискань, спроможна робити струм 1 А впродовж тривалого часу.
- З обох боків контактної панелі розташовані пази для кріплення
- Витримує тривале натискання під час струму 3 А
- Розміри хвостового адаптера: 32 мм (довжина) х 26.5 мм (діаметр)
- Розміри по різі (всередині хвостового адаптера): 24 мм х 1.5 мм
- Липучка Velcro для швидкого кріплення
- Повна довжина: 34 см
- Хвостовий адаптер виготовлений з алюмінію T6, покриття — жорстке анодування III ступеня жорсткості, стійке до подряпин.
- Кабель виготовлений з еластичного поліуретану завдовжки 23 см — оптимальна довжина, що не дає кабелю заплутатися.
- Водонепроникність за стандартом IP7 — повний захист від потрапляння пилу та сторонніх об'єктів, занурення на 2 метри впродовж 30 хвилин
- Чорна матова поверхня підходить для тактичних цілей
- Вага: 40 г
- Сумісність: Fenix TK16, TK20R, TK25 R&B, TK25 IR, TK32, TK32 2015 року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кнопка тактична |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 3.2 см |
| Ширина | 2.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | асоційований метал |
| Артикул | AER-03V20 |
| Захищеність | IP7 |
| Кріплення | Міцна липка |
| Модель | AER-03 V2.0 |
| Кабель | Довжина кабеля 23 см |
| Сумісність | Fenix TK16, TK20R, TK25 R&B, TK25 IR, TK32, TK32 2015 року. |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Розміри | 32 мм х 26.5 мм |
- Ціна: 863 ₴




