Компактний і зручний мультиінструмент, виготовлений із міцного металу.
Чудовий вибір для виходу на природу. Колодка ножа виготовлена із синього пластику з матовою поверхнею.
Обладнаний декоративним компасом.
Швейцарський ніж поєднує в собі такі інструменти:
- ножик
- штопор
- викрутка
- ножиці
- пилка для дерева — 2 шт.
- пилка для нігтів
- Квітка
- консервний ніж
- відкривачка для пляшок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Ножиці, Пилка для нігтів, Пила по дереву, Секатор, Ніж, Викрутка, Штопор |
| Кількість інструментів | 10 шт. |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



