- Напруга живлення: 230 В
- Потужність: 2000 Вт
- Встановлення на стіну
- Можливе встановлення на підлогу з комплектом опор – придбаних додатково
- Функція антизамерзання «Anti-frost»
- Захист від перегріву
- Автоматичне підтримування температури
- Ступінь захисту оболонки IP24
- II клас захисту від ураження електричним струмом
- Нагрівальний елемент – трубчастий (ТЕН) з алюмінієвим оребрінням)
- Електромеханічний капілярний термостат

Вага в упаковці |
5,8 кг |
|---|---|
Вага (без упаковки) |
5,1 кг |
Розмір в упаковці (ШхВхГ) |
820х475х105 |
Розмір без упаковки (ШхВхГ) |
785х450х120 |
Напруга живлення |
230 В |
Потужність |
2 кВт |
Спосіб установки |
Встановлення на стіну |
Ступінь захисту оболонки |
IP 24 |
Клас захисту від ураження ел. струмом |
2 клас |
Тип нагрівального елементу |
ТЕН з алюмінієвим оребрінням |
Кількість ступенів нагріву |
1 |
Тип термостата |
Електромеханічний капілярний |
Гарантія |
5 років |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.1 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 785 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Основні | |
| Виробник | Термія |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підтримання температури | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологий корпус | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 670 ₴




